Hakkımızda

1970 yılında Kırıkkale’de Bahattin Kükrer tarafından kurulan firmamız, kumaş ticareti ile tekstil sektöründe ki faaliyetlerine başlamıştır.

Günümüzde, Bursa’nın Kestel ilçesinde bulun Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde ki fabrikamızda Kadın-Erkek dış giyim kumaş üretimi faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Misyon

Ürün kalitemizi sürekli geliştirerek, ürün yelpazemiz ve hizmet kalitemizle müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyon

Firmamızı ulusal / uluslararası pazarda; araştırmacı ,yenilikçi yönetim politikalarıyla farklılıklar yaratarak kaliteli, istikrarlı, hızlı üretim ile, sektörde örnek ve lider bir kurum yapmaktadır..

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için tecrübeli ve nitelikli personelimiz ile müşterilerimize daha yaratıcı ve farklı öneriler sunabilmek adına kendimizi her zaman geliştiriyoruz ve geliştirmeye devam edeceğiz. Bu gelişimler sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet sunarken kendimizi dünya çapında hizmet veren bir şirket olmak adına gelecek nesillere taşımak için emin adımlarla ilerliyoruz.